Viss aktuālais tehniskiem un industriāliem darbiem

TEHNIKA - APRĪKOJUMS - TEHNOLOĢIJAS - PAKALPOJUMI

2024.gadā izstādē "BILTIM TEHNIKA" norisināsies no 26.-28.septembrim! 

Uzņēmumu pieteikumu pieņemšana dalībai izstādē sāksies aprīļa beigās. Drīzumā papildus informācija sekos! 

Tikmēr... skatiet atskatu uz izstādi 2023.gadā.

2023.gada 05.-07.oktobrī

Biznesa centrā RĀMAVA

Paldies visiem, kas piedalījās un kas apmeklēja izstādi BILTIM TEHNIKA 2023! Patiess prieks, ka izstādē tik daudzi rada jaunas idejas un risinājumus attīstībai un izaugsmei! Nākamā izstāde norisināsies 2024.gada 26.-28.septembrī!


FOTO UN VIDEO ATSKATS UZ IZSTĀDI 2023.GADĀ
 

Līdz šim izstādes nosaukums bija “LAUKSAIMNIECĪBAS UN MEŽA TEHNIKA”, taču jau vairākus gadus izstādē pārstāvēto tematiku klāsts kļūst arvien plašāks. Lai izstādes nosaukums precīzāk atspoguļotu visas izstādē pārstāvētās tematikas, sākot ar 2023.gadu izstādes nosaukums  mainīts uz "BILTIM TEHNIKA". BILTIM: šo vārdu veido izstādē pārstāvēto tematiku nosaukumu pirmie burti. 

Izstādē pārstāvētās tematikas:

Būvniecība

Būvniecības un celtniecības tehnika, aprīkojums un serviss, materiāli, saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi. Dažādas būves un palīgbūves. Energoefektivitāte un siltumapgāde. Darba instrumenti. Pirtis un aprīkojums.

Infrastruktūra

Komunālā tehnika, aprīkojums, materiāli un serviss. Ceļu būvniecības tehnika, aprīkojums un serviss. Saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi.

Lauksaimniecība

Traktortehnika un serviss. Lauksaimniecības tehnika, aprīkojums un serviss. Ar lauksaimniecību saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi.

Transports

Darbam un atpūtai. Kravas auto un piekabes. Komerctransports, apvidus auto. Speciālā tehnika un aprīkojums. Rezerves daļas un serviss. Degviela un degvielas uzglabāšanas risinājumi.

Industriālas sfēras

Cita industriālā tehnika, aprīkojums un serviss, t.sk., noliktavām, kūdras izstrādei, ostām, u.c. Saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi.

Mežsaimniecība

Mežistrādes tehnika un aprīkojums. Mežu apsaimniekošana, aprīkojums un konsultācijas. Apģērbs, naži, kameras, vinčas medībām. Kokgāzēju sacensības, meža mašīnu operatoru sacensības, arboristu paraugdemonstrējumi.

Ko redzēt un darīt izstādē?


Aktuālais vienuviet - uzziniet un izvēlieties!

Tehnika, transports un aprīkojums dažādām vajadzībām, tehnoloģijas un pakalpojumi ražīgākam un efektīvākam darbam, konsultācijas, risinājumi energoefektivitātes uzlabošanai, pieredzes apmaiņa un zināšanu paplašināšana, un vēl. Satieciet izstādē vairāk nekā 220 dalībniekus. 

FOTO UN VIDEO ATSKATS UZ IZSTĀDI

Jaunumi par izstādi

Vairāk par izstādi (drukai)

Informācija par izstādes dalībniekiem
 
Noderīga informācija APMEKLĒTĀJIEM  

Sekojiet līdzi aktualitātēm ērtāk un piesakieties ielūgumu saņemšanai.

Piesakieties RĀMAVAS jaunumu saņemšanai savā e-pastā. Profesionālajiem apmeklētājiem: pieteikuma anketā aizpildiet informāciju par Jūsu pārstāvēto uzņēmumu (vai saimniecību) un turpmāk pirms izstādēm saņemiet elektroniskus ielūgumus izstādes apmeklējumam savā e-pastā. 


Pieteikties e-jaunumu un ielūgumu saņemšanai

Jaunumi par dalībniekiem un notikumiem.

Sekojiet mums Facebook @Ramava.lv + spiediet “Interested” vai "Going" izstādes notikumam, un uzziniet par izstādes dalībniekiem un īpašiem piedāvājumiem apmeklētājiem, tiklīdz informācija nopublicēta Facebook. Sekojiet līdzi jaunumiem!

Semināru un diskusiju programma - gūstiet vērtīgas zināšanas un atziņas tālākiem darbiem.

Uzziniet par nozares attīstības tendencēm un prognozēm, satieciet nozares ekspertus un uzdodiet sev interesējošus jautājumus, uzziniet par atbalsta sniegtajām sniegtajām iespējām, un vēl un vēl. Divas dienas - 05. un 06.oktobrī. Norises vieta - hallē, Semināru zālē.

Semināru programma

Konsultācijas - paplašiniet zināšanas un gūstiet jaunas idejas.

Uzdodiet sev interesējošus jautājumus savas jomas speciālistiem, dažādu organizāciju un iestāžu pārstāvjiem (piemēram, LAD, VTUA, u.c.), finansēšanas un apdrošināšanas sabiedrībām, uzņēmumiem, kas palīdz uzlabot energoefektivitāti, un daudziem citiem.

Uzziniet arī par izglītības un tālākizglītības iespējām tādās izglītības iestādēs kā Latvijas Biozinātņu un Tehnoloģiju universitāte, Ogres Tehnikums, Bulduru Tehnikums, Malnavas koledža, Kandavas Lauksaimniecības tehnikums. 

Informācija par izstādes dalībniekiem

Nepieciešamais veiksmīgai un efektīvai saimniekošanai laukos.

 • Dažāda izmēra un pielietojuma tehnika un aprīkojums, saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi - lielām, vidējām un nelielām saimniecībām. 
 • Konsultācijas ar LAD un VTUA.
 • Plašā klāsta graudu pirmsapstrādes aprīkojums, graudu kaltes (MEPU, Preco, GSI un citas).
 • Izstādē satieciet, piemēram, šādus uzņēmumus - AGRITECH (zīmoli New Holland, Pottinger, JCB), STOKKER (Kubota, Avant), INTRAC LATVIJA (Massey Ferguson, Hardi, Dalbo), DOJUS LATVIJA (Johne Deere), VADERSTAD, PAKAVS (Western, Trioliet, Ritchie), LYTAGRA (Horsch), KALNAKROGS (URSUS, SEKO, McHale, Teagle), AR AGRO (Joskin, Siloking), AGROTRAC, GO TEHNIKA (FAE, Goweil), ATVASES-RK (Rauch, Agrio, Multiva), ARMUSS (Merlo, Einbock, Sampo), WM-SERVISS (Weidemann), FERRUS (Kioti), INGTEH (Laumetris), AGTECH, JVK PROJEKTI (Mepu, Skiold, Buhler), PREISS BŪVE (Preco), GRAINTECH, ANAGRO, un daudzus citus. Vairāk informācijas skatiet, spiežot uz pogas zemāk.

Informācija par izstādes dalībniekiem

Nepieciešamais būvniecībai un infrastruktūras attīstībai.

 • Būvniecības un celtniecības tehnika, aprīkojums un serviss, materiāli, saistītās tehnoloģijas un pakalpojumi. Izstādē satieciet, piemēram, šādus uzņēmumus - SWECON (Volvo), INTRAC LATVIA (Develon, Case, Bomag), STOKKER (JCB construction, Avant), DOJUS LATVIJA (Pronar), WM-SERVISS (Weidemann), ARMUSS (Merlo), BAUMASCHINEN LETTLAND (Atlas), TEHNOTRAK (dažādu zīmolu lietota tehnika), ARSENAL INDUSTRIAL (Sunward), TECHNITIS, KURT KOENIG CELTNIECĪBAS MAŠĪNAS, un daudzus citus.
 • Dažādas būves un palīgbūves, t.sk., konstrukcijas angāriem, garāžām, u.tml. 
 • Būvniecības piekļuves aprīkojums, zemes aizsargplāksnes (vairāki izstādes dalībnieki).
 • Siltumapgādes un apkures risinājumi, kas šogad būs ļoti plašā klāstā. Izvēlieties risinājumus no privātmājām līdz pat lieliem industriāliem objektiem.
 • Arī saules paneļi.
 • Videonovērošanas un drošības risinājumi.
 • Pirtis, baļļas un aprīkojums.

Darbiem mežā un medībām.

 • Mežistrādes un šķeldošanas tehnika, piekabes un dažāds aprīkojums, piemēram, no SERVISS BETTA SIA (zīmoli ProSilva, Jarcac, Novotny), HETA SIA (Palax, Jenz), REPARK SIA (BMF, JAK), COUNTRY no Igaunijas, LATTRACK, TEHNOTRAK (Axer kniebējgalvas), u.c.
 • Mežu apsaimniekošana, aprīkojums un konsultācijas, piemēram, MEŽSAIMNIEKS MPKS, FOREST MENTOR GROUP SIA, u.c.
 • Malkas sagatavošanas iekārtas. 
 • Kokapstrādes risinājumi (piemēram, PILANA no Čehijas - koka griešanas un citu kokapstrādes instrumentu ražotājs; AFLEKS).
 • Aprīkojums arboristiem (SOLIS AUGŠUP SIA, DARITEH).
 • Noderīgi risinājumi medībām – apģērbs, kameras, naži (arī AA KNIVES roku darbs), medījumu pārvietošanas ragavas, dažādas vinčas (tai skaitā, portatīvās no DARITEH), citi risinājumi medībām un atpūtai dabā no PURNAVU MUIŽA, INFIRAY, u.c.

Informācija par izstādes dalībniekiem

Plašs komercauto un transporta zīmolu klāsts.

Izstādes sadaļa, kas veltīta tematikai TRANSPORTS – vēl plašāka nekā iepriekš: Komercauto darbam (piemēram, kravas mašīnas FORD, MAN, TATRA, MERCEDES BENZ UNIMOG, puspiekabes KRAKER), auto dažādām vajadzībām un gaumēm (piemēram, NISSAN, VW, SSANG YOUNG, HYUNDAI, ISUZU), kvadricikli (piemēram, POLARIS, CAN-AM, YAMAHA),  kempera piekabes Hero Camper, kā arī viss ar transportu saistītais – papildaprīkojums, auto pretaizdzīšanas sistēmas, auto virsbūves apstrāde, dažāda izmēra piekabes, rezerves daļas, smērvielas un eļļas, u.c. Būs iespēja apskatīt arī elektroauto uzlādes staciju ar saules paneļiem (TESLA SIA).

Plašs dažādu instrumentu un darba apģērbu klāsts.

Dažādi darba instrumenti – gan profesionāļiem, gan tiem, kam darbarīki nepieciešami pašam privātai lietošanai. Izstādē būs pārstāvēti dažādi zīmoli, piemēram, DeWalt, Milwaukee, FEIN, u.c. Izstādē izvēlieties arī nepieciešamo darba apģērbu (būs pārstāvēti vairāki zīmoli).

Citām industriālām un tehniskām sfērām.

 • Tehnika un risinājumi NOLIKTAVĀM - vēl plašākā klāstā nekā jebkad iepriekš izstādēs Biznesa centrā RĀMAVA. Pacelšanas un transportēšanas tehnika, plauktu sistēmas, u.c. 
 • Liela daļa no tehniskiem un industriāliem risinājumiem ir universāli un var tikt izmantoti dažādās nozarēs, piemēram, traktortehnika, būvniecības risinājumi, komercauto un vieglie auto, noliktavu aprīkojums, darba instrumenti, utt. Tāpēc izstādē noderīgus risinājumus noteikti atradīs arī tie, kas strādā arī citās nozarēs, ne tikai lauksaimniecībā, mežsaimniecībā, būvniecībā, transportā. Skatiet informāciju par izstādes dalībniekiem, spiežot uz pogas zemāk, un tiekamies izstādē.
Informācija par izstādes dalībniekiem

Sacensības un meistarības paraugdemonstrējumi.

Kokgāzēju meistarības sacensības dažādās disciplīnās. Arboristu meistarības sacensības dažādās disciplīnās. Norises vieta - ārā, E zonā pie TORŅA (pie ieejas izstādes teritorijā Nr.3). 

Sacensības un meistarības paraugdemonstrējumi.

Meža mašīnu operatoru meistarības sacensības dažādās disciplīnās. Norises vieta - ārā, pļavā netālu no TORŅA (netālu no ieejas teritorijā Nr.3, tieši blakus stāvvietai).

Liellopu mini-izstāde.

Sadarbībā ar Latvijas Gaļas liellopu audzētāju asociāciju (LGLA). Apskatāms - ārā, D zonā.

Šķirnes trušu izstāde.

Sadarbībā ar Latvijas Šķirnes trušu audzētāju asociāciju (LŠTAA). Apskatāms - ārā, E zonā.

Tomātu un dārzeņu izstāde.

Sadarbībā ar Dārzniecību NESLINKO. Būs iespēja iegādāties arī tomātu un dārzeņu sēklas. Apskatāms - hallē, B zālē.

Ābolu izstāde.

Sadarbībā ar Pūres Dārzkopības un izmēģinājumu institūtu (Pūres DIS). Būs iespēja gan nogaršot dažādu šķirņu ābolus, gan arī iegādāties augļu koku stādus. Apskatāms - hallē, B zālē.

Stādu, lauku labumu un mājražojumu tirdziņš.

Apskatāms - ārā, C zonā. Apmeklējiet arī īpašu Ķekavas novada uzņēmēju un mājražotāju zonu, kurā varēsiet uzzināt arī par tūrisma iespējām Ķekavas novadā.

Aicinām ziedot asinis un palīdzēt glābt dzīvības.

Ar vienu ziedošanas reizi palīdziet izglābt dzīvību 3 cilvēkiem! Piektdien, 6.oktobrī, plkst. 11.00-15.00, izstādes BILTIM TEHNIKA 2023 laikā, Biznesa centrā RĀMAVA būs iespēja ziedot asinis! Pirms tam iepazīstieties ar šo informāciju - šeit. Paldies Valsts asinsdonoru centrs par iespēju būt RĀMAVĀ ar mobilo izbraukumu!

Satieciet NBS un NATO sabiedroto karavīrus. 

Piektdien, 6.oktobrī, izstādes BILTIM TEHNIKA 2023 laikā, Biznesa centrā RĀMAVA satieciet Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un NATO sabiedroto karavīrus. Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigāde - tā ir vienība, kas nodrošina vispusīgu kaujas sagatavošanu nacionālajiem bataljoniem, kaujas atbalsta un nodrošinājuma vienībām. Izmantojiet iespēju izstādē uzzināt vairāk par nozīmīgo darbu, ko veic NBS un NATO, kā arī par karjeras iespējām. 

Izmēģiniet praktisko dzēšanu un veiciet ugunsdzēsības aparātu apkopi.

Izmantojiet FN-serviss SIA piedāvāto iespēju! Izstādes laikā izmēģiniet praktisko dzēšanu ar ugunsdzēsības aparātiem, visas trīs dienas, noteiktos laikos, ārā E zonā pie TORŅA (pie ieejas izstādes teritorijā Nr.3). Kā arī būs iespēja veikt arī mājas, dzīvokļa vai auto ugunsdzēsības aparātu apkopi (izstādes laikā īpaša cena - 5 EUR).

Tuvojoties izstādei, šeit tiks publicēta informācija arī par citiem notikumiem izstādes laikā. Sekojiet līdzi jaunumiem!

Izstādi organizē (A.M.L. SIA):

Sadarbības partneri:
Papildus informācija:

Apmeklētājiem

Kā nokļūt, darba laiks, ieejas biļešu cenas, informācija par drošības pasākumiem.

Skatīt vairāk >>

Semināri un diskusijas

Tuvojoties izstādei, šeit publicēsim programmu. Kā arī pēc izstādes - prezentāciju video ierakstus.

Skatīt vairāk >>

Pieteikties dalībai

Kļūstiet par izstādes dalībnieku - iepazīstieties ar dalības noteikumiem un piesakieties.

Skatīt vairāk >>

No 5. līdz 7.oktobrim visi ceļi ved uz Biznesa centru RĀMAVA! Tiekamies izstādē!

Atskats uz izstādi "Lauksaimniecības un meža tehnika 2022" (06.-08.10.2022):

Vairāk par iepriekšējām izstādēm


Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.