Kopā mēs sasniegsim vairāk!

Jau vairāk nekā 30 gadus Biznesa centrs RĀMAVA ir nozīmīga tikšanās vieta lauksaimniecības, mežsaimniecības, vides un infrastruktūras uzlabošanas nozares profesionāļiem, saimniecību īpašniekiem, uzņēmējiem un citiem interesentiem. Mēs darām savu darbu ar prieku un esam lepni, ka mūsu – SIA A.M.L. – darbs palīdz veicināt reģionu attīstību, pieredzes apmaiņu un arvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos.  Mums ir svarīgi, lai Latvija būtu sakopta un ilgtspējīga. Mums ir svarīgi, lai Latvijas uzņēmumiem izdotos veiksmīgi augt un attīstīties. Un mēs no sirds ticam, ka kopā mēs sasniegsim vairāk!


Uzzināt par vakancēm >>


RĀMAVA kopš 1992.gada bijusi atpazīstama ar nemainīgu logo un nosaukuma papildinājumu “izstāžu komplekss”. 2022.gadu – savas 30. jubilejas gadu – uzņēmums (A.M.L. SIA) iesāk ar jaunu vizuālo identitāti, kas turpina zīmola uzkrātās tradīcijas un vienlaikus mainās līdzi laikam. Jaunais logo raksturo nemainīgo RĀMAVAS darbības mērķi – veicināt ilgtspējīgu reģionu attīstību, pieredzes apmaiņu un arvien efektīvāku saimniekošanu Latvijas laukos un mežos. Savukārt, jaunais papildinājums “biznesa centrs” precīzāk raksturo uzņēmuma trīs darbības virzienus.

SIA A.M.L. - ko mēs darām:

Komerctelpu noma

Biznesa centrā RĀMAVA pastāvīgi atrodamies mēs (A.M.L. SIA), kā arī vēl trīsdesmit uzņēmumi, kuriem RĀMAVĀ ir biroji, noliktavas, tehnikas ekspozīcijas āra teritorijā. Lielākais vairums no uzņēmumiem piedāvā risinājumus lauksaimniecībai, mežsaimniecībai un saistītām nozarēm.


Uzzināt vairāk >>

Starptautisku profesionālu biznesa izstāžu organizēšana

SIA A.M.L. jau kopš 1992.gada katru gadu rīko starptautiskas izstādes - Pavasaris (aprīlī) un Lauksaimniecības un meža tehnika (oktobrī), kuru laikā notiek profesionāli tehnikas demonstrējumi, semināri, prezentācijas. Ik gadu notiekošās izstādes ir kļuvušas par Latvijas lauksaimniecības, mežsaimniecības un vides un infrastruktūras uzlabošanas nozares uzņēmumu un klientu regulāru tikšanās vietu.


Uzzināt vairāk >>

DARITEH - Laukiem. Dārzam. Mežam.

Veikalā DARITEH atradīsiet tādus risinājumus kā, piemēram, uzkarināmā tehnika, sieti un transportieri graudkopībai, aprīkojums ganībām, aprīkojums pienkopībai un putnkopībai, dzīvnieku un putnu baidītāji, ērtas portatīvās vinčas un to aprīkojums, smidzinātāji dārza darbiem un industriālām vajadzībām, motobloki un aprīkojums, darbarīki un mēslojums dārzkopībai, eļļas un autoķīmija, u.c. Vairāk skatiet www.dariteh.lv.


Uzzināt vairāk >>

Telpu un teritorijas noma dažādu pasākumu rīkošanai

Biznesa centrā RĀMAVA pasākumu rīkošanai ir pieejamas dažādas platības telpas iekštelpās un plaša āra teritorija.


Uzzināt vairāk >>

Uz tikšanos Biznesa centrā RĀMAVA!

Kopā mēs sasniegsim vairāk!